Ми здійснюємо повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення та обміну

Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення товарів належної якості

Зверніть увагу на те що на даний час в нашому інтернет-магазині представлені всі товари ручної роботи - вони не можуть бути 100% відсотків ідеальними, пам'ятайте про це.

  • Що таке товари належної якості? До товарів належної якості відносяться всі товари, які: не були у використанні, а також збережений їх товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з товаром.
  • Хочете повернути товар? Що робити? Для того щоб узгодити повернення товару, Вам необхідно зателефонувати за номером, який вказаний у розділі контактна інформація. Повернення товару здійснюється на зазначені дані у ТТН при отриманні посилки.
  • Хто платить за пересилання повернення товару? У цьому випадку при поверненні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних із вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилання транспортною компанією до іншого міста, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем.
  • Коли повернуть гроші? Після отримання та огляду нами товару, протягом 3 робочих днів кошти буде повернуто на реквізити з яких здійснювалася оплата.
  • Що робити якщо при отриманні ви виявили пошкодження або брак товару? Якщо при отриманні товару виявлено пошкодження/брак товару, Вам необхідно скласти Акт про пошкодження товару при представнику транспортної служби та повідомити нам номер цього Акту та кількість пошкодженого товару звʼязавшись із нами будь-яким способом вказаним у розділі контактна інформація. Повернення чи обмін бракованого товару здійснюється на зазначені дані у ТТН при отриманні посилки.
  • Хто оплачує повернення / обмін бракованого товару? У разі браку товару вартість доставки в обидві сторони оплачуємо Ми.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», ми можемо відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

До таких товарів належать:

  • Маски
  • Наголівники
  • Мʼякі іграшки

Маски та наголівники з фетру відносяться до категорії білизна натільна - це елемент одягу з нетканої тканини та інших видів текстильних матеріалів (ГОСТ 25296-2003), який безпосередньо одягається на тіло та не підлягає пранню, лише ручна суха чистка поверхні.